1. Nüüdsest on võimalik saata kaupa välja saatelehte alusel ning hiljem on võimalik väljastada kliendile koondarve väljastatud kauba kohta.Lihtne ja kiire võimalus paremaks klienditeeninduseks.
   
 2. Seadistustes täienes automaatse teksti lisamine E-arvetele. Nüüd saate kirjutada viisaka teksti enne valmis arve saatmiseks. Vajadusel võite seda ka muuta enne soovitud arve saatmist.
   
 3. Tarkvara sisselogimise aken täienes. Lisatud on ka turvaelemente nagu näiteks timeout, põhjalik logi sisselogimistest ja kasutajatest. Logi näete moodulist Seaded ja sealt menüüst „logid“.
   
 4. Toodete müümine pakenditega on täienenud. Nüüdsest saate tootekaardile luua pakendid, millega soovite toodet müüa. Näiteks on võimalik kirjeldada, mitu tükki paikneb alusel ning hiljem müügiarvel valida, kas soovite müüa aluse kaupa, tükikaupa vms. Võimalik on ka teostada ruutmeetriarvestusi, kui eelnevalt on sisestatud toodete mõõdud tootekaardile.
   
 5. Arvelduskäskude moodul on kõikidel kasutajatel TASUTA standardversioonis. Kui soovite väljastada iga kuu teenusarveid siis võite kirjeldada need arvelduskäskudena ning perioodi lõpus luua nendest automaatsed arved.
   
 6. Viitenumbreid on võimalik kliendile ka käsitsi määrata. Vajalik on see juhul, kui kasutate Eesti Pangaliidu poolt etteantud viitenumbrite vahemikke.
   
 7. Uus aruanne „Müük ja laekumine toodete lõikes“ võimaldab saada paremat infot laekumiste ja müügi kohta valitud perioodis. Eriti mugava ülevaate annab aruanne osutatavate teenuste puhul.