1. Saldoteatise väljastamise võimalus
Nüüdsest on võimalik kliendile mugavalt väljastada saldoteatist. Valige aruannete moodulist „laekumata arved“ aruandevorm ning määrake aruandlusperiood. Kliendi koondi juures on link saldoteatisele.

2. Müügiarvel km-ga hinna sisestamise võimalus
Hea uudis kõikidele jaemüügiga tegelevatele ettevõtetele. See võimalus tuleb sisse lülitada „seadista“ menüü alt valides „Müügiarvel saab sisestada ka käibemaksuga lõpphinda“.

3. Laoliikumise aktile ja arvele võtmise aktile toodete valimise lihtsustamine
Muutsime lihtsamaks laoliikumise akti ja arvele võtmise akti koostamist. Toodet sisestades pakub tarkvara sobivaid vasteid ning seejärel saab valiku kinnitada „enter“ klahviga. Aktidel on ka ribakoodilugeja toetus.

4. Makseviisi valikul automaatse laekumise tekitamine
Seadistage tarkvara valides moodul „Seaded“ -> maksmise viisid ning määrake missugune maksmise viis loob automaatselt laekumise (näiteks sularaha, kaardimakse).

5. Kassaaruande täiendused
Kassaaruandes kajastuvad edaspidid ka ettemaksuarved (ettemaksusummaga) kui ka lõpparved (II osamakse summaga). Kassaaruandes eristatakse kaardimakseid ja sularaha makseid nagu varemgi.

6. Projektide moodul
Täiendasime oluliselt projektide moodulit. Kõiki müügiarveid, pakkumisi ja ostuarveid on mugav siduda projektiga ning jälgida jooksvalt tulusid ja kulusid projektide kaupa. Projektide mooduli saate sisse lülitada nii: Seaded -> Kasutajate grupid -> valige grupp ja andke õigused moodulile „Projektid“.

7. Väikesmaid nippe
Müügiarvel toote valimisel tekib rea kõrvale vasakule poole tootekood, mis töötab ka lingina tootekaardile.
Kliendikaardil on linnuke, mis millega on võimalik määrata, kas on tegu EL sisese või -välise kliendiga. Kui tegemist on EL välise kliendiga ja see on nii arvel määratud, siis eksportarvet tehes ei trükita VAT 0% direktiivi teksti.