1. EAN RIBAKOODIDE GENEREERIMINE JA VÄLJATRÜKK

Täiendasime tootekaardi võimalusi EAN ribakoodide genereerimisel ja väljatrükil. Nüüdsest on võimalik ribakoodiga hinnakleeps kaubale trükkida välja otse tootekaardilt.
Valides tootekaardil „trüki triipkoodikleebis“ avaneb aken, kus küsitakse kleebiste kogust. Märkides soovitud koguse, saate tulemuseks ribakooditulba, mille võite välja printida.
Ribakoodi võite kasutada läbivalt Majandustarkvara.com keskkonnas sh arvele võtmise- ja mahakandmise aktidel, müügiarvetel, pakkumistel, tellimustel ning kassaaknas.
Kui saate hankijalt ostuarve, võite kohe ostuarve peal valida, et soovite trükkida ostetavatele toodetele hinnakleebised. Nii toimub tööprotsess muretult!

2. KORREKTNE VALUUTAKURSSIDE HALDAMINE

Muutsime valuutakursside haldamist läbipaistvamaks. Nüüd on iga välisvaluutas ostu- ja müügiarve peal valuutakursi väli, see väli on automaatselt täidetud ning kõigis hinnaaarvutustes kasutatakse arve peal olevat valuutakurssi. Kasutaja saab vastavalt oma soovile kas konkreetse arve peal kursi ära muuta või ka avada valuutakaardi ja muuta kaardil olevat default kurssi.
Siis tuleb uus kurss ka kõigile edaspidi tehtavatele arvetele.
Valuutade moodul on samasugune nagu enne, st. valuutakursside ajalugu ei salvestu, salvestub ainult hetkekurss.

3. E-ARVETE HULGISAATMINE (BETA)

Arvelduskäskude moodulisse lisandus oluline täiendus, mis võimaldab vähendada oluliselt postikulusid. Kui arvelduskäsul on pandud linnuke "saada e-mailiga", siis sellest arvelduskäsust tehtud arvetel on tabelis juures väike ümbrikupilt. Selle järgi on näha, millised arved vajavad meiliga saatmist.
Need arved võib linnukestega valida ja klõpsata nuppu "Saada e-postiga". Avanevas aknas saab sisestada kaaskirja ja kontrollida üle meiliaadressid.
Arve saadetakse HTML-is või PDF formaadis.

4. MÜÜGIARVETE EKSPORT HANSA RAAMATUPIDAMISPROGRAMMI

Vähenda kulutusi raamatupidamisteenusele ning kasuta võimalus eksportida müügiarved kiire liigutusega raamatupidamisprogrammi. Tulles vastu meie klientide soovidele, oleme täiendanud ekspordivõimalusi Hansa ramatupidamisprogrammidesse. Majandustarkvara.com poolt väljastatav eksportfail ühildub kõikide viimaste Hansa tooteperekonna raamatupidamistarkvaradega.
Vaata lähemalt moodulist „Müügiarved“ -> „arvete eksport“.
Enne eksportimist seadista eksportfaili saadetavad ümardused vastavaks. Kasuta selleks nuppu „Seadista“ ning määra vastav konto.
Soovitame enne selle funktsiooni kasutamist konsulteerida oma raamatupidajaga ning julgelt kontakteeruda Majandustarkvara.com kliendihalduriga.

5. VÄIKSEMAID TÄIENDUSI...

  • Seadistustes on võimalik määrata, missugust tootekoodi näidatakse müügiarvel (valikus EAN kood, või firma enda kood);
  • Müügiarvete staatused muutusid täpsemaks. Nüüdsest salvestatakse järgmised staatused automatselt: (koostamisel / valmis / trükitud / saadetud e-postiga). Arvete laekumiste staatused genereeruvad samuti automatselt: (tasumata / laekunud / krediteeritud).
  • Müügiarved on vaikimisi sorteeritud nii, et kinnitamata arved on kõige ees.
  • Täiendasime toodete unikaalsuse kontrolli, mille tulemuseks on olukord, kus lattu ei saa luua kahte sama koodiga toodet. Varasemalt võis eksimus tühikuga siiski sama koodiga toote genereerida.
  • Lao liikumise, arvelevõtu ja mahakandmise aktidele võetakse nüüdsest alati toote hetke keskmine laohind. (Varem oli viimane ostuhind või ka laohind üle ajaloo.) Kui ladu vahetada, laetakse hinnad automaatselt uuesti.