1. UUS ARUANNE (MÜÜK KLIENDIHALDURITE KAUPA)
Lisasime uue aruande, kus koostatakse kliendihaldurite paremusjärjestus valitud perioodi müügisummade järgi. Sellist aruannet vajavad ettevõtted, kes pakuvad kliendisuhte loojale müügiprovisjoni sõltumata sellest, kes konkreetse müügiarve väljastas. Värske aruande leiate müügiaruannete alamjaotusest.

2. OSTUJUHI TÖÖ LIHTSUSTAMINE
Nüüdsest on ostuga tegelevalt meeskonnaliikmel võimalik ostutellimust tehes jälgida toote müüki reaalajas. Täiendasime olulisel määral laoseisu aruannet „laoseisud toodete lõikes koos miinimumnormidega“. Valides vastava perioodi, on võimalik kasutajal iga tooterea järel vajutada linkidele, kust avaneb toote laoaruanne või toote müügiaruanne. Ostujuhil on mugav hinnata koguseid, mida peaks ostutellimusele lisama. Tellitavad kogused saab sisestada otse aruandesse ning need hiljem ostutellimusteks vormistada.


3. HINNAKIRJA SIDUMINE KLIENDIGRUPIGA
Olles koostanud uue hinnakirja, on võimalik seda siduda ka kliendigrupiga. Varem pidi igale kliendile eraldi hinnakirja lisama, kuid nüüd on see tegevus oluliselt mugavam. Avage seadetest klientide grupid ning valige konkreetne grupp. Seejärel saate siduda hinnakirja valitud kliendigrupiga.