1. KLIENDIKAARDID JA MAGNETKAARDILUGEJA TUGI

Majandustarkvara.com klientidel on nüüdsest võimalik kasutada magnetribaga varustatud kliendikaarte. Vastava seadme võite osta meilt (maksumus 1520 kr + km 20%).

Kliendikaardi läbitõmbamise käigus identifitseeritakse klient ning kasutatakse automaatselt kas kliendiga seotud hinnakirja või määratud allahindluse protsenti. Kliendikaardi seostamiseks kliendiga tuleb minna moodulisse „Kliendid“ avada soovitud klient, viidata kursoriga lahtrisse „kliendikaardi kood“ ning seejärel tõmmata magnetlugejast läbi kliendikaart.

Kui soovite kasutada odavamat varianti ning kliendikaarte ise valmistada, siis sel puhul tuleb kliendi kood genereerida ise ning kassast müües sisestada kliendikaardi kood käsitsi lahtrisse „Klient“.

 

2. KASSARAAMATU PIDAMINE, PÄEVA ALUSTAMINE JA LÕPETAMINE

Kassaraamatu täiendused tuleb sisse lülitada seadistustest. Valige ülevalt keelemenüüde alt „Seadista“, seejärel aktiveerige „Kassas on nõutav päeva avamine ja sulgemine“.

Avage moodul „Kassa“, valige vastav ladu (kasutaja, kellel on õigused üksnes enda töökoha laole, seda valikut teha ei saa) ning sisestage kassas loetud raha summa.

Päeva lõppedes või vahetust üle andes tuleb lõpetada ka nö päev vajutades nupul „Lõpeta päev“. Järgnevalt tuleks sisestada summad „Jätan vahetusrahaks“ ning „Viidud panka“.

Tulemuseks on kassaaruandes ülevaade sularaha online hetkeseisust müügikohtade kaupa ning väljavõtted isikute teostatud müügist koos nende poolt üle antud kassa summadega.

Võid testida tarkvarauuendusi ka demoversioonist

https://majandustarkvara.net

Tervitustega,

Martti Paju