KASSASÜSTEEMI UUENDUSED 09.12.2009

Alatest 2009. aasta sügisest on Majandustarkvara.com kasutajate hulka lisandunud palju uusi kassasüsteemide kasutajaid. Oleme võtnud arvesse erinevaid arendusettepanekuid ning rakendanud need ühtseks tervikuks. Nüüdsest on kassasüsteemi kasutamine oluliselt mugavam ja kiirem. Alljärgnevalt täpsem kirjeldus uutest funktsioonidest.

  1. Kassatšeki kohene printimine ja köögiprinteri tugi
Nüüdsest on võimalik kassatšekki printida otse printerisse ilma, et avaneks tšeki ekraanivaade. Selleks tuleks seadistada Internetibrauseris Mozilla Firefox üks lisa plug-in.
           
1. SAMM: Avage Internetilehitseja Mozilla Firefox ja vajutage ülaribalt menüüst „Tööriistad“ ja sealt alt „Lisad“
2. SAMM: Avanenud aknas tuleks valida „Hangi laiendusi“ ja kirjutage otsingukasti sõna js print setup
3. SAMM: Kui laiendus on leitud, siis tuleks valida „lisa Firefox’i“ ja seejärel klõpsata laienduse peale ning vajutada allpool olevat nuppu „Paigalda kohe“. Võib juhtuda, et nõutakse Firefoxi restarti.
4. SAMM: Avage Majandustarkvara ning avage „Seadista“ ja klõpsake linnuke sisse seadistusel „Kasuta kassas automaatprintimist (vajalik Firefox plugin)“
 
Majandustarkvara.com meeskond on lahkest nõus aitama selle protsessi teostamisel. See seadistus võib nõuda veidi rohkem teadmisi arvutiga töötamisel.
 
  1. Toote automaatne lisamine ribakoodilugeja kasutamisel
Ribakoodilugeja kasutamisel võib aktiveerida sellise seadistuse, kus valitud toode liigub automaatselt arvele. Selline seadistus muudab kiiremaks näiteks toidupoodide ja kohvikute töö.
Seadistuse aktiveerimiseks vajutage „Seadista“ ning klõpsake linnuke sisse „Kassas ribakoodiga lugemisel lisatakse toode kohe arvele“. Hiljem võite toote kogust muuta valitud toodete nimekirjas.
Ribakoodlugejatega võite tutvuda meie E-poes: http://majandustarkvara.net/3321/shop/?cat=3,6
 
Majandustarkvara tiim soovib Teile meeldivat tarkvara kasutamist ning kaunist algavat jõuluaega.