Hea Majandustarkvara.com kasutaja!

 

Majandustarkvara.com arendustiim on toonud Teieni järgnevad uuendused!

 

KASSASÜSTEEMI UUENDUSED 30.12.2009

 

 

Järgnev uuendustepakett on eriti oluline jaekaubanduses ja toitlustusasutustes, kus müügis kasutatakse mitmetest toodetest koosnevaid komplekte. Oleme lahendanud komplektide koostamise võimalused universaalselt ning seetõttu sobib selline funktsionaalsus paljudele erineva tegevusprofiiliga firmadele.

  1. TOOTEKOMPLEKTIDE KOOSTAMINE NING KOMPLEKTIDE LAOARVESTUS

Komplekti loomiseks tuleks kõigepealt defineerida vastav toode. Allpool kirjeldame tööprotsessi valiku ekraanipiltidega.

 

ESIMENE SAMM toote loomine ja komplektiks märkimine

 

 

 Toote märkimine komplektiks toimub toote liigi alt (esimene rippmenüü). Tuleks valida „komplekt“.

 

TEINE SAMM sidustoodete määramine ehk retsept

 

Tootekaardi jaluses on erinevad menüüd, kust tuleks valida „Retsept“. Toodete lisamiseks võite väljale „lisa komponent“ sisestada tootekoodi, EAN koodi või komponendi nimetuse algustähed.

 

KOLMAS SAMM tooraine ost / arvele võtmine

 

Tooraineid ostetakse nagu tavaliseltki ostuarvega või võetakse lattu arvele võtmise aktiga.

 

NELJAS SAMM komplektide müük ja aruandlus

 

Müügiarvele valitakse vastloodud komplekt ning tooraine arvestatakse vastavalt koostatud retseptile laost maha. Müügiaruannetesse on võimalik märkida filter, mis võimaldab esitleda müüki komplektidena või komponentide kaupa eraldi.

 

 

  1. PANDIPAKENDITE MÄÄRAMINE JA PAKENDIARUANNE

ESIMENE SAMM pandipakendite defineerimine eraldi toodetena

 

Lattu tuleks luua eraldi tootegrupp „pandipakendid“ vms. Seejärel tuleks luua tooted, mis oleksid vastavuses pandipakendite liikidega näiteks „Pandipakend plast 0,5l. Fikseerige pandipakendite müügihinnad.

 

TEINE SAMM joogitoodetel pandipakendi valimine

 

 

Kui olete valinud joogitoodetele pandipakendid, siis müügitoimingute teostamisel valitakse pakendid automaatselt ning kuvatakse kassatšekil eraldi reana kohe peale joogitoodet.